Листування з читачами

Якщо Ви хочете написати листа, звернутися з запитанням або пропозицією до Віктора Медведчука, то ця сторінка сайту надає Вам таку можливість. Для цього достатньо заповнити форму і розмістити текст вашого листа у відведеному для цього полі. На жаль, не на всі листи Віктор Володимирович Медведчук зможе відповісти особисто. Проте це не означає, що листи залишаться поза увагою і без реагування. Кожного листа буде доставлено адресату. Тут же, у цьому розділі сайту, Ви можете ознайомитися з листами і запитаннями до Віктора Медведчука, які найбільш часто зустрічаються.


Добрий день, Вікторе Володимировичу. Я, хоч і помаранчевий, але я христянин і не звик принижувати і плямувати чиюсь честь. Мені не подобається коли вас обливають брудом. Я хоч маю різну з вами точку зору, але я бажаю вам мати мужність і також бажаю вам любити нашу Батьківщину і наш народ. І хай в вашій родині завжди буде мир і спокій. Яковчук Михайло, м. Київ.


Я завжди ставив в приклад Віктора Володимировича, як порядну, чесну, мужню людину та висококласного спеціаліста. Та мені здається, що перебування його на посаді голови адміністрації президента привело до втрати зв’язку з членами партії, з станом який сьогодні є в нашій партії.


Добрий день, Вікторе Володимировичу. Я хоч сам повністю підтримую В. Ющенка але я поважаю вас за те, що ви не змінили колір на помаранчевий і зберігли свої політичні погляди, залишилися самим собою. Я думаю що в опозиції ви справитесь із своєю роботою. Дякую за увагу. Михайло Яковчук, м.Київ.


Уважаемый Виктор Владимирович! Сегодня наша партия переживает тяжелые времена. Узурпация власти “оранжевыми революционерами”, откровенное неприятие ими социал-демократической идеологии, а также трусливость и беспринципность средств массовой информации привели к тому, что сегодня только ленивый не считает своим долгом поиздеваться над СДПУ(О). Больно и обидно на это смотреть.


Добрый день, Виктор Владимирович! С чувством горестного облегчения вздохнул, когда увидел Вас на телевизионном экране 26 января. Да, я тоже считаю, что Ваше отсутствие в политике, сыграло злую шутку с СДПУ(О) и со страной. В 2003 г., когда практически началась предвыборная кампания, я был уверен, что одним из претендентов будете Вы. Но, увы…


Уважаемый Виктор Владимирович! Почему Виктор Федорович Янукович, которого ЦИК объявила официально Президентом Украины, но бригада под управлением г.Порошенко забрала из издательства Урядовий курьєр газету с официальным сообщением об этом факте, а также начала разборку в Верховном Суде, но дело не дошло до конкретного пересчета голосов на проблемных участках, не подает жалобу в Европейский суд по правам человека?


Уважаемый Виктор Владимирович! Я простой рабочий на золоторудном комбинате. Образование 9 классов, но я то не совсем уж непонимающий. Вот читаешь газеты и журналы и диву даешься – как все вас обливают грязью. Такой-то сякой, а сами не задумываются о себе. Они то ничуть ни лучше, только прячутся за ваше доброе имя. Я уверен, что вы сможете дать тем нахалам нашистам достойный отпор.